Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
MASH 4077 - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     AONN.cz

ALYSS Jmenuji se Earl - My name is Earl na alyss.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
Postavy
Hawkeye Pierce
Jeden ze zakladatelů Bažiny, vynikající chirurg a především vtipálek, který nezkazí žádnou legraci, čímž ale jen zakrývá svou občasnou nejistotu.

B.J. Hunnicutt
Vysoce postavený chirurg a druhý parťák Hawkeyho, který mu zdatně sekunduje v jeho vtípcích, ale také ho většinou uklidňuje při jeho záchvatech zuřivosti, chybí mu jeho věrná manželka Peggy.

Radar O'Reilly
Úředník polní nemocnice, který nosí brýle a v noci spí s medvídkem, miluje zvířátka a hodně jich také během války choval.

Frank Burns
Spolunocležník v Bažině, který se často stává obětí vtípů od Hawkeyho a jeho parťáka, zakladatel prohibice a ranních rozcviček v táboře, věří, že válka je dobrá.

Henry Blake
Plukovník a velitel polní nemocnice, který rád rybaří, skutečně však jednotku vede Radar a jeho používá jako zástěrku.

Margaret Houlihanová
Vrchní sestra v polní nemocnici, která má neustále pocit, že musí všechny kontrolovat, v dětství nevěděla, kdo je civilista, protože si myslela, že jen všichni čekají, až jim vrátí uniformy z čistírny.

Sherman Potter
Druhý velitel nemocnice, který nastoupil po smrti Henryho, miluje koně a také rád maluje, čtyřicetpět let kouří 5 doutníků denně a nemá na ně žádný návyk.

Max Klinger
Desátník, který se neustále všemi možnými i nemožnými způsoby snaží dostat z války.

otec Mulcahy
Katolický kněz, v polní nemocnici je to tzv. smírčí soudce, řeší všechny spory mezi doktory a sestrami.

Charles Winchester
Chirurg, který nastoupil po Frankovi, a který pocházel z velmi bohaté rodiny, na Harvardu promoval jako první ve třídě, miluje vážnou hudbu.

Trapper McIntyre
Jeden ze zakladatelů Bažiny, přesto, že nikdy medicínu nestudoval, měl svou praxi v Bostonu, kde také potkal Hawkeyho a stal se jeho prvním parťákem.
   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com